Obchod se dřevem

Nakupujeme a prodáváme veškerý sortiment surového dřeva, a to jak dřevo "nastojato" kde zajistíme těžbu, přiblížení a následný výkup suroviny, nebo dřevo již natěžené a přiblížené na odvozní místo.

Vykupujeme veškeré kvality a sortimenty dřevní hmoty, od výřezů až po celé délky.

obchod se dřevem

Rovněž nabízíme kompletní službu - to znamená vše od říznutí do prvního stromu až po kompletní vyčištění paseky. Využíváme špičkový harvestor pro naše podmínky, osazen hlavicí LogMax 5000D.   

 Využitím harvestoru vám můžeme nabídnout kompletní zpracování vaší zakázky. Pro vás to znamená, že budete mít méně starostí s koordinací více firem, jeden termín dokončení, a hlavně paseka bude čistá a upravená k zalesnění. Již v průběhu těžby totiž vyvážíme klest a další materiál ke štěpkování na hromady a valy a tím netrpí na rozlámání, zaježdění do bahna apod.

 Tímto způsobem se výrazně urychluje časová náročnost celého procesu. Navíc, kvalita odvedené práce na všech úrovních těžby je stoprocentní a zátěž jednotlivých pracovišť a případné potěžební úpravy jsou minimální.

 Základní výhoda pro vás je tedy 100% čistá paseka připravená k zalesnění bez nutnosti jejich dalšího zásahu a to v pevně dohodnutém termínu.

Od roku 2016 jsme držiteli FSC® (FSC-C134345) info o jejich certifikovaných produktech a dřevinách najdete na webu - info.fsc.org. Dále jsme držiteli certifikátu PEFC - potvrzení procesu směřujícím k dosažení trvale udržitelného hospodaření v lesích v České republice a zároveň usiluje o zlepšení všech funkcích lesů ve prospěch životního prostředí člověka. 

Pokud potřebujete bližší informace, nebo cenovou nabídku, prosím kontaktujte našeho obchodního zástupce.


MÁTE ZÁJEM NEBO OTÁZKU?

required required

Kontakt

+420 702 294 510