O nás

Patříme mezi největší zpracovatele a producenty lesní štěpky v České republice. Strategií naší firmy je nabízet prvotřídní služby, garantovat kvalitu i termíny a platit vždy včas. Spokojenost zákazníka a dlouhodobá spolupráce jsou pro nás klíčové.

Zcela upřednostňujeme zpracovávání veškerých materiálů vlastními technologiemi a vlastní mechanizací z důvodu zajištění maximální operativnosti a rychlé obslužnosti našich dodavatelů. Mezi tyto se řadí jak největší vlastníci státních lesů - LČR a VLS, tak i obecní a městské lesy, soukromí vlastníci a soukromé panství na území celé ČR. Naši produkci dodáváme největším producentům energií jak v České republice, tak i v Rakousku a Německu. Patří mezi ně například ČEZ Hodonín, ČEZ Trutnov, Plzeňská teplárenská, Teplárna Český Krumlov, Loučovice a další.

Naše firma se specializuje také na těžbu dřeva ruční nebo harvestorovou technologií a případně jeho následné vykoupení. Nabízíme též kompletní sužby v oblasti péče o les - od úklidu a čištění vytěžených ploch, přes výsadbu nových sazenic, až po kompletní zajišťování mladých kultur. 

Naším cílem je plná spokojenost vlastníků lesů - našich dodavatelů, kteří s naší firmou spolupracují. Toto vše děláme s vizí dlouhodobého partnerství ve všech úrovních našich činností.

K naplnění těchto cílů směřují všichni naši zaměstnanci a těší se na spolupráci s Vámi.

Od roku 2016 jsme držiteli FSC certifikátu - důvěryhodného systému doložení lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností, a také certifikátu PEFC - potvrzení procesu směřujícím k dosažení trvale udržitelného hospodaření v lesích v České republice a zároveň usiluje o zlepšení všech funkcích lesů ve prospěch životního prostředí člověka. 


MÁTE ZÁJEM NEBO OTÁZKU?

required required

Kontakt

+420 702 294 510